NIE CZEKAJ, ŻYJ TU I TERAZ!!!!

18 października 2016

motywacja

 

JEŚLI ZAWSZE BĘDZIESZ CZEKAĆ NA „ODPOWIEDNIE WARUNKI” NIGDY NICZEGO NIE OSIĄGNIESZ!

NIE CZEKAJ, ŻYJ TU I TERAZ!!!!

„Odpowiednie warunki” są wszędzie tam gdzie są chęci ?

Właściwy czas na zmiany jest właśnie teraz!

 

ZAPAMIĘTAJ – Żyj tu i teraz!

Ciągle odkładasz wszystko na później?

  • Urlop tak, ale dopiero, gdy w pracy będzie trochę luźniej?

  • Plotki z przyjaciółką dopiero wtedy, gdy już wszystko jest posprzątane, poprane, poprasowane i ugotowane?

  • Marzysz o nowej sukience, ale zamiast niej wolisz kupić dzieciom kolejne buty, pomimo, że mają ich wystarczająco dużo?

  • Chciałabyś zapisać się na kurs tańca, ale czekasz, aż CÓRKA pójdzie do przedszkola?

Uważaj! Życie toczy się tu i teraz, a nie kiedyś w przyszłości. Nie odkładaj więc wszystkiego na nieokreśloną przyszłość, gdyż może ci ono przecieknąć przez palce. Obudzisz się po latach i stwierdzisz, że wszystko minęło tak szybko, a ty pochłonięta pracą, mężem, dziećmi, zapomniałaś w natłoku codziennych zajęć o sobie i dla ciebie nie zostało już nic. Żyj więc, tu i teraz, zamiast ciągle przygotowywać się do życia. Trwa ono właśnie teraz i już nigdy się nie powtórzy.

 

Proszę nie odkładaj wszystkiego na później. Nigdy nie będzie dobrego momentu na drugie dziecko, zmianę pracy, czy podróż marzeń. Zawsze coś będzie ci się wydawało ważniejsze od twoich pragnień. Odkładasz je więc na później, a gdy pojawiają się kolejne przeciwności, znowu na później. Jeśli tak własnie robisz, to czas z tym skończyć. Na niektóre sprawy dobry moment nie nadchodzi nigdy, więc przestań szukać wymówek i zacznij realizować swoje plany już teraz. Nie czekaj, aż minie rok, dwa, bo może minąć całe twoje życie, a wciąż nie będzie dobrego momentu. Ciesz się życiem, drugiego mieć już nie będziesz, a ono trwa właśnie teraz.