Realizuj się

20 września 2016

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu……

dlaczego-ja

Codziennie masz jakieś cele….gdzieś lecimy, gdzieś dążymy…. po coś. Czasem dla swojej satysfakcji, często dla satysfakcji innych.

Masz też takie cele, na których realizację trzeba poczekać…..warto! Nierzadko droga do realizacji jest bardziej satysfakcjonująca niż osiągnięcie szczytu. Delektuj się zatem! Stawiaj cele i nie odpuszczaj! CZAS I TAK UPŁYNIE!!!!

Sprzedaż bez planowania i celu działania to dokładnie tak, jak podróż bez mapy, GPS’a, naładowanego telefonu i zatankowanego auta. Oczywiście, że dojedziesz, jednak nikt nie wie, czy zdążysz, ile razy zbłądzisz i ile benzyny spalisz. (a frustracja własna?!)

Nie jesteś w stanie pokonywać siebie, swoich ograniczeń, swoich wyników, jeśli skrupulatnie nie analizujesz swoich osiągnięć. Jeśli nie rywalizujesz sam ze sobą, jeśli nie umawiasz się sam ze sobą na spotkania statusowe, weryfikacyjne, czy wynikowe.

Buduj jednak relacje z klientem planując cel rozmowy, cel maila, cel spotkania. Tylko wtedy będziesz wiedział, czy posuwasz się do przodu, czy stoisz w miejscu.

Warto! Nigdy nie patrz krótkofalowo na swoje życie. Dziś jesteś tu, jutro tam. Dziś masz szansę sprzedawać „to”, jutro „tamto”, a kolejnego dnia pokazujesz innym jak sprzedawać skutecznie.

Nie zatrzymuj się, szlifuj i odnoś sukcesy, pokonując swoje małe dzienne cele;)

Włącz swoje emocje, ambicje i realizuj się!