W poszukiwaniu nowych doświadczeń zawodowych

19 września 2016

Naszym mottem jest rozwój, a praca powinna przynosić Ci przede wszystkim radość i satysfakcję. Pieniądze to tylko dodatek.

Jeśli jesteś na etapie wyboru lub zmiany zawodu – zachęcam do przeczytania. 

kim-bede-1

Czy wiesz, gdzie chcesz pracować? Czy to, co będziesz robić przyniesie Ci korzyści i satysfakcję? Większość osób wyobrażających sobie siebie w przyszłości myśli tylko o tym, by dostać pracę, a potem jakoś to będzie…..

Tylko praca daje okazję odkryć nam nas samych, pokazać to, czym naprawdę jesteśmy, a nie tylko to, na co wyglądamy.” 

Joseph Conrad

Cytat przedstawiony powyżej świetnie wprowadza nas w tematykę poznania siebie i odnalezienia tego, czego właśnie szukamy, czyli „dobrej” pracy. Praca to nie tylko wynagrodzenie i wykonywanie określonych czynności. Praca to przede wszystkim „my”, czyli ludzie, którzy wykonują ją z mniejszym lub większym zaangażowaniem. Idealnym stanem jest wykonywanie pracy z pasją i zainteresowaniem. Pracujemy dla pieniędzy, ale jeśli robimy to, co lubimy, co przynosi nam radość, wtedy wiemy, że żyjemy. Nasz zawód nie jest przypadkiem, ale świadomym wyborem. Jeśli masz pewność, że zdecydowałeś się na odpowiednią profesję, to z każdej czynności będziesz wynosił nowe lekcje, każdy sukces będzie bardziej znaczący niż pieniądze, a porażka nie zrazi Cię do kolejnego zadania.

Proponujemy Ci zdobycie nowych doświadczeń zawodowych poprzez szkolenia. Dajemy Ci szansę zdobyć nowe umiejętności i wiedzę, które nauczą Cię systematyczności. Poświęć swój czas, by w przyszłości powiedzieć, że nie był to zmarnowany okres, bowiem nabędziesz samodyscyplinę, której wymaga wykonanie każdego zadania. Szkolenia te są bardzo ciekawą formą nauki, co więcej nabierasz „nawyku” samokształcenia i w przyszłości nie będziesz miał problemów z podnoszeniem lub zdobywaniem nowych kwalifikacji. Pamiętaj, że dbałość o swój rozwój osobisty jest Twoim atutem. i daje możliwość wdrożenia się do pracy.

W dużej mierze od Ciebie zależy, czy sprawdzisz się i otrzymasz upragnione zatrudnienie.

Doświadczenia zawodowe zdobędziesz przede wszystkim poprzez chęci do pracy, zaangażowanie się i podejmowanie nowych zadań. Jeśli zdobędziesz doświadczenie zawodowe dostrzeżesz, że to nie był stracony czas, i zyskasz nie tylko a w oczach pracodawcy